Upgrade slot
Donate

Žalba na rad admina: "ucazavrnje"

  • Thread starter Thread starter Maza
  • Start date Start date

Maza

Guest
Žalba na rad admina: "ucazavrnje".
Pre oko tri sata dakle približno 20:40 neko od admina mi je bez ikakvog razloga dao mute, a zatim kad sam rekao da ja na serveru nikada nisam dobio mute, odmah sam dobio i gag i bez ikakvog objašnjenja
Normalno da me ovo pogodilo jer sem info-a, nisam pričao ništa, niti spamovao, niti pustao muziku, niti mi mikrofon šušti ili šta drugo.
Kao jedan od bivših admina,ponašam se primerno za razliku od najmanje 30% igrača
Uca me zna od ranije sa servera ali nemamo takav "drugarski" odnos da se slapujemo i mutujemo iz "zajebancije".
O identitetu admina sam saznao ovde https://cswarzone.com/stats/sourcebans/index.php?p=commslist (★OaO★ ▏ Bans)
A nadam se da je to validan izvor.
Evo i link tada aktivnih igrača ako išta znači
  • In Game Nick: MaZa
  • Steam ID: STEAM_1:1:53973477
  • Server you was playing on: ★OaO★ ▐ Dust2 Premium ┇ 128tick
  • Admin in question: ucazavrnje
  • Time and date of offense: 17.7.2018-20:36:25
  • Evidence: (If applicable)
 
Da dobio si mute od mene jer kad te je jedan od igraca ubio ti si na mikrofonu opsovao njemu majku, posle toga si napisao to sve velikim slovima, ja sam to shvatio na svoj nacin i gagovao te na 30min.. Nemam sta vise da dodam, msm da imam ispravan razlog da te mutiram na 30min.
 
Nisam nikome opsovao majku ni sad a ni ranije,što mogu da potvrde igrači sa gore postavljenog skrina.
a evo šta sam napisao na četu što kažeš velikim slovima
Nije baš učtivo ali nije ni uvredljivo, niti sam shvatio ozbiljno misleći da se neko od admina samo zeza.
 
Brate nemam namere da se ubedjujem, ja sam cuo da si to rekaoo tako da sam te mute i to je to, nek odluce head admini sta ce i kako ce.. Nemoj da mislis da imam nesto licno protiv tebee
 
Ili ti se učinilo ili je neko drugi opsovao majku nekom, ili izmišljaš u nedostatku argumenata još samo to imam da kažem.
Uostalom postoji čet log pa će se videti.
 
Okej nek vide u cet log, nemam vremena da se obaram ovde sad... pozz
 
Chat log je cist a sta si preko mikrofona i da li si preko mikrofona nesto rekao to se ne moze utvrditi a ja da izigravam detektiva i da jurim igrace po serveru da bi mi govorili sigurno necu. Mute je istekao i gag od 30 min tako da nemojte dizati preveliku dramu oko toga.
 
Back
Top