Upgrade slot
Donate

Admin dd2 premium

Status
Not open for further replies.

+dex

Guest
In Game Nick:+dex
Steam-ID: STEAM_1:1:227055455
Server you want to administer: DD2 ONLY PREMIUM
Your HL-Stats link:https://cswarzone.com/stats/statistics/hlstats.php?mode=playerinfo&player=256
The country you are from:Serbia
Year of birth:01.02.1998
Any past admin experience: pre 5-6 godina na 1.6 serverima
Why do you want to become an admin?(circa 50 words):Jako cesto nema admina u toku dana ili ujutru pa deca pocnu da spamuju mikrofon, pojave se citeri. Tako da mislim da treba biti vise admina da se odrzi red na serveru.
 
Postovani gospodine "dodjem na pola sata svaki drugi dan" vi ste deo problema sto je na serveru haos i nema admina, postovao bih da umesto cetiri tacke dobijem vase cenjeno misljenje kakav problem imate sa mnom. Hvala.
 
Sto se mene tice +1.. Aktivan je dosta i ne pravi probleme. :D

- - - Updated - - -

+1 :D
 
Postovani gospodine "dodjem na pola sata svaki drugi dan" vi ste deo problema sto je na serveru haos i nema admina, postovao bih da umesto cetiri tacke dobijem vase cenjeno misljenje kakav problem imate sa mnom. Hvala.

Dex to sto je Vale dao - ne znaci da u bilo kojem kontekstu pokusavas da "spustas" coveka..nemoj to da radis..nije lepo....niti profesionalno..ne uzimaj sve bukvalno...

- - - Updated - - -

i da na severu nije haos...odakle to...

- - - Updated - - -

serveru*
 
Ma nemam ja problem sto je dao minus nego mi dao cetiri tacke kao da sam neki sa ulice a ne redovan igrac+prijavljujem citere umesto da objasni lepo kao covek.
 
dex brate moj lose si svatio nisam ja dao .... da te uvredim nego forum mi neda da napisem samo - pa moram i jos nesto dodat izvini ako sam te uvredio a to sto je sever haos to nebi reko :D banovo sam 10 citera u zadnjih 2 dana radi se poso bez brige.
 
Ma nemam ja problem sto je dao minus nego mi dao cetiri tacke kao da sam neki sa ulice a ne redovan igrac+prijavljujem citere umesto da objasni lepo kao covek.

hahah Ruzooo ...
nista strasno dex jednostavno mora se upisati min 5 karaktera da bi mogao post dati,ako si svrljao po forumu videces da je to normalna pojava .....

Srecno sa skupljanjem glasova +1..... eto ja ti dao jednu tačku vise ;)

- - - Updated - - -

Postovani gospodine "dodjem na pola sata svaki drugi dan" vi ste deo problema sto je na serveru haos i nema admina, postovao bih da umesto cetiri tacke dobijem vase cenjeno misljenje kakav problem imate sa mnom. Hvala.

objasni mi ovo sto si napisao da li je na serveru haos zbog Valeta ?
odmah da ti kazem da je u startu malo vremena svaki drugi dan na pola sata ako dobijes admina :)
moras satnicu malo da pojacas .
 
Last edited by a moderator:
Nije Vale problem on ponekad i dodje na server, ima admina koji nikad ne dolaze. Nije bas uvek haos ali se desava deca spamuju mikrofon najvise sam na to mislio, stekanja na T bazi, neka najosnovnija pravila se krse.
Srle ja imam 46 sati u zadnjih 18 dana nije to lose. :D
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top